Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

55,500 €

Apartament 1+1, Ali Demi

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 1 ditë, 21 orë
19478526_10214078251976757_261682309_o
Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 1Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 2Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 3Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 4Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 5Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 6Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 7Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 8Apartament 1+1, Ali Demi - Foto 9

Përshkrimi

Disponojme nje apartament ne nje zone e cila eshte mjaf te zhvilluar dhe e preferuar per banim, Ali Demi. Apartamenti gjendet ne katin e pare banim te nje ndertimi nder me te rinjt ne qytet, me siperfaqe totale prej 74m2. Organizimi i brendshem i ambjenteve eshte mjaft i mire, me kubature t rrgullt, ku shperndarja e tyre behet nepermjet korridorit. Ne perberje te tij ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka pozicion mjaft te mire ndaj drites natyrale. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

164 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 187594e2284f315c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total