Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000,000 LEK

Apartament 1+1, 60 m², kati 2, Shkoder

  • Çmimi/m²: 50000
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Lagjia Skenderbeg
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0684674886
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 16/06/2017 19:01
  • Skadon: 22 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Kemi per te shitur nje apartament ndodhet ne katin e dyte,me siperfaqe 60m², 1+1 me mundsi shtese dhe nje dhome tjeter, dhe me mundesi shtimi te nje kati tjeter, i mobiluar, uje dhe drita 24h, 3 minuta autobusi qytetit, me spitale, polici, shkolla afer. Cmimi i diskutushem

Adresa: Lagjia Skenderbeg, Ish-Divizioni
Na kontaktoni me kete numer celulari: 0684674886

Nuk ka tag

94 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 67559440adab55e5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total