Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

70,000 €

Apartament 1+1, 21 Dhjetori

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar në: 25/09/2017 10:37
  • Skadon për: 105 ditë, 19 orë
15592493_10206717428_ltrQV
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrim

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të preferuar dhe të frekuentuar të Tiranës, 21 Dhjetori,përballë Fakultetit të Inxhinierisë. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë, të fundit, të një kompleksi të ri dhe me sipërfaqe prej 77m2. Ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është i mobiluar.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 160 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 723587cb97dc0eca

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total