Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

apartament 1+1

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: rruga e kavajes,perball globit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695762931
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 16/06/2017 15:56
  • Skadon: 28 ditë, 6 orë
19340146_1352519064816822_1910024149_o
19263963_1352519061483489_1836402142_o19238414_1352519018150160_256968583_o19212643_1352519051483490_2121624695_o19243652_1352519021483493_274401797_o19212827_1352519031483492_530026028_o

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të zhvilluar dhe të preferuar, te Rruga e Kavajës,perballe Qendres Globe. Apartamenti ndodhet në katin e shtate të një pallati dhe ka sipërfaqe të bollshmë prej 58.97 m2. Ka organizim mjaft të mirë dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ështe mjaft i investuar, dhomat e gjumit te shtruara me parket,me kondicioner dhe mobilim bashkekohor. Ka orientim shumë të mirë ndaj diellit dhe eshte ne proces hipotekimi,apartamenti shitet i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5265943e3905e219

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total