Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

700 €

Apartamen 3+1, Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar në: 22/09/2017 09:52
  • Skadon për: 61 ditë, 9 orë
14876021_10208968797390786_819855341_o - Copy
Apartamen 3+1, Bllok - Fotografia 1Apartamen 3+1, Bllok - Fotografia 2Apartamen 3+1, Bllok - Fotografia 3Apartamen 3+1, Bllok - Fotografia 4Apartamen 3+1, Bllok - Fotografia 5Apartamen 3+1, Bllok - Fotografia 6Apartamen 3+1, Bllok - Fotografia 7Apartamen 3+1, Bllok - Fotografia 8

Përshkrim

Disponojmë apartament me qera në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, te Blloku. Apartamenti ndodhet në katin e 7 dhe ka nje sipërfaqe të bollshme prej 130m2. Ka organizim shumë të mirë të dhomave dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni. Eshtë totalisht i mobiluar me pajisje bashkëkohore.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 156 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5675834524558a91

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total