Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

650 €

Aparatment 2+1, Rruga e Elbasanit

  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 58 ditë, 1 orë
20967745_10159107472820368_312297715_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë apartament me qera në një prej zonave më të preferuar në qytet në afërsi të liqenit të Tiranës, tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti është I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 160 m2. Organizimi I brendshëm përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi,tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon kondicioner në çdo dhomë. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

39 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 127599827cf228fe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total