Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Aparatment 2+1, Rruga e Barrikadave

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 40 ditë, 17 orë
Auto-Skicë
Aparatment 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 1Aparatment 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 2Aparatment 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 3

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është shumë e preferuar për banim në qender të qytetit, Rruga “Bardhok Biba”.Apartamenti është I pozicionuar në katin e tetë të një pallat të ri me sipërfaqe të bollshme prej 120 m2. Organizimi I brendshëm përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Është I pa mobiluar, por ka kuzhinën ,ka edhe kondicioner. Për ta vizituar na kontaktoni

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 825981bf7845b9c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total