Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

42,800 €

Apartament 1+1, Casa Italia

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Casa Italia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 28 ditë, 8 orë
20182789_10158946618420368_372012877_n
Auto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti është I pozicionuar në një zone të qetë dhe të preferuar për banim mbrapa Casa Italia. Gjendet në katin e tretë të jë pallati të ri me sipërfaqe totale 77.8 m2. Në organizimin e brendshëm përbehet nga salloni I ndenjes së bashku me ambjentin e ngrënies, një dhomë gjumi, një tualet,dhe një ballkon. Për me shumë na kontaktoni

Nuk ka tag

64 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 495596e0d6f4dfb2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total