Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70 €

Aparate foto dixhitale te rinj nga 70 eur copa i diskutuar

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699781736
  • Postuar: 06/02/2018 13:31
  • Skadon: 53 ditë, 9 orë
SonyDSC-W710

Përshkrimi

Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti
Marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur.
Marka sony me cmim 120 eur.

Te sjella nga USA, modele origjinale dhe me garanci.

Cmim i diskutuar.

Cel 0699781736

Nuk ka tag

799 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 73857d036552ab13

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total