Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

68,000 €

Ap. ne bulevard Vlore-Skele “2Palmat”

  • Çmimi/m²: 400
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Vlore ngjitur me "2 Palmat" ne bulevard
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0698905595
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/01/2018 10:06
  • Skadon: 61 ditë, 17 orë

Përshkrimi

Pallat bashkekohor,kati 5,3dhoma gjumi,sallon i madh me kuzhine,2 banjo,2 ballkone,2 ashensor.
Shitet 68000 euro, por mundet dhe me ndrim me 2 hyrje te vogla etj

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8235a658f2c4dfdc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total