Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

225 €

Ap 2+1,Kompleksi Halili

  • Adresa: Kompleksi Halili
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 51 ditë, 17 orë
22127473_10159285174160368_1999503682_n
Ap 2+1,Kompleksi Halili - Foto 1Ap 2+1,Kompleksi Halili - Foto 2Ap 2+1,Kompleksi Halili - Foto 3Ap 2+1,Kompleksi Halili - Foto 4Ap 2+1,Kompleksi Halili - Foto 5

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zone shumë të mirë dhe të preferuar për banim në afërsi të qendrës së Tiranës tek “Kompleksi Halili”. Është I pozicionuar në katin e katërt të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 84 m2. Ambjentet e brendshme kanë organizim shumë të mirë ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është pjesërisht I mobiluar. Ka pozicion shumë të mirë ndaj dritës natyrale. Për ta vizituar na kontaktoni

Nuk ka tag

197 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 95959cd055d0a6e1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total