Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

anglisht italisht spanjisht kurse private

  • Paga: 500
  • Profesioni: Pedagog
  • Adresa: sheshi shen meria
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0696664965,672420845
  • Postuar: 10/04/2018 21:35
EngSpFrItinUS

Përshkrimi

Italisht-anglisht-spanjisht kurse private ne korce, dhe ne te gjithe shqiperine nepermjet internetit videocall(skype,whatssapp ets) nga profesore me studime dhe pervoje mesimdhenje shumvjecare ne vende te ndryshme europiane.Ju pergatisim per te gjitha diplomat (CELI, FIRST, PET, IELTS,TOEFL ets),per studime dhe pune jashte shtetit, per te punuar ne sektore te ndryshme si turizem, call centers, business,banka,sherbim klienti, shites, hoteleri, turizeem, bar-cafe ets
Gjithashtu ofrohen edhe perkthime anglisht,italisht,spanjisht,greqisht–>shqip per dokumenta,libra,filma,artikuj,projekte,studime,websites/menus ets
Cmimet per kurset fillojne nga 800AL/ora, kurse 4ore/2500AL. Per cmimet e perkthimeve na kontaktoni.

KONTAKT
tel.: 0696664965
email: onedamulla@hotmail.com
website: https://onedamulla.wixsite.com/globalclassroom
facebook: https://www.facebook.com/Global-Classroom-1242764345821014/
linkedin: https://www.linkedin.com/in/oneda-mulla-665260114/

Nuk ka tag

354 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8275accefcd7ed1f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total