Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35 €

AMBJENTE BISNESI DHE VILE DY KATESHE – jepen me qira

  • Adresa: Rr.''Teodor Keko'' nr. 36
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355682070362
  • Postuar: 11/06/2017 00:27
  • Skadon: 14 ditë, 13 orë
real state (2)
real state (6)real state (17)real state (14)real state (22)real state (23)real state (49)real state (48)real state (53)real state (61)real state (64)

Përshkrimi

Tek Unaza e RE prane sheshit Shqiponja ne rruge kryesore jepen me qera ambjente me sip. 2200 m2. Vendodhja e objektit, hapesirat e bollshme,si dhe cilesia e punimeve te kryera japin siguri per te investuar.
Mundesi per te bashkpunuar me te interesuar.

Cmimi 3.5 euro m2 i disk.

Objekti dhe Vila ndodhen prane njeri tjetrit

Mund te perdoret per.

BANKE SPITALE KLINIKA
MEDIA TV KOMPANI
INSTITUCIONE SHTERORE SHOQATA
MUZIK HOTEL
SHKOLLE KONVIKT etj.

Per me teper e gjeni ne fb.EGI Center”.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 50259380bc9c6a73

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total