Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

400 €

Ambjent Zyrash Te Parlamenti

  • Adresa: Te Parlamenti
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695762931
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 106 ditë, 2 orë
19212659_1352675434801185_491593505_o
Ambjent Zyrash Te Parlamenti - Fotografia 1Ambjent Zyrash Te Parlamenti - Fotografia 2Ambjent Zyrash Te Parlamenti - Fotografia 3Ambjent Zyrash Te Parlamenti - Fotografia 4

Përshkrim

Disponojme nje ambjent per zyra ne nje nga zonat me te frekuentuar dhe te sigurta ne qytet, perballe Parlamentit. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me siperfaqe mjaft te bollshme prej 110 m2. Ne organizimin e tij disponon korridorin qe ben shperndarjen e 3 zyrave, 1 paradhome e cila sherben per pritje dhe 2 tualete. Eshte mjaft i investuar si dysheme me pllaka cilesore dhe kondicioner ne çdo zyre, sistem aspirimi, antizjarr dhe punime gipsi.Per ti vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 59 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 454598ade11a56fb

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total