Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Ambjent Zyrash, Sheshi Wilson

  • Adresa: Sheshi Wilson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 49 ditë, 14 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Ambjenti i zyrave ndodhet në një zonë shumë të preferuar dhe të frekuentuar të Tiranës, Sheshi Wilson, përballë Vesa Centre. Ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshmë prej 146m2, ku në përbërjë të saj disponon katër dhoma dhe dy tualete. Eshtë i investuar në dysheme me parket, sistem chiller dhe pajisje hidrosanitare mjaft cilesore.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

180 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 681587cd179bd5fa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total