Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Ambjent Zyrash, Rruga E Barrikadave

  • Adresa: Rruga E Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694681432
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/10/2017 10:55
  • Skadon: 158 ditë, 16 orë
Ambjent Zyrash, Rruga E Barrikadave - Foto 1Ambjent Zyrash, Rruga E Barrikadave - Foto 2Ambjent Zyrash, Rruga E Barrikadave - Foto 3Ambjent Zyrash, Rruga E Barrikadave - Foto 4Ambjent Zyrash, Rruga E Barrikadave - Foto 5Ambjent Zyrash, Rruga E Barrikadave - Foto 6Ambjent Zyrash, Rruga E Barrikadave - Foto 7

Përshkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në një nga zonat më të preferuar të Tiranës, pranë Qendrës, tek Rruga e Barrikadave. Objekti ndodhet në katin e 1 dhe ka sipërfaqe prej 90 m2. Ambjenti është mjaft i investuar, i shtruar me parket, i organizuar mjaft mirë në disa ambjente dhe i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojnshme. Ambjenti jepet me qera për zyra plotësisht i kompletuar. Opsion Ideal për investim.

Nuk ka tag

91 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 18659b13bcb2f696

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total