Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

336 €

Ambjent Zyrash, Qender

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 23 ditë, 9 orë
19964955_10208180831593322_515600106_n
Ambjent Zyrash, Qender - Foto 1

Përshkrimi

Ambjenti ndoshet në katin e tetë të një ndërtese të re. Në organizimin e brendshëm përbëhet nga një hapsirë që shërben si zyrë dhe një tualet. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 49759675aa254fed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total