Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

380 €

Ambjent Zyrash, Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355693426419
  • Postuar: 05/10/2017 10:55
  • Skadon: 157 ditë, 19 orë
Ambjent Zyrash, Bllok - Foto 1Ambjent Zyrash, Bllok - Foto 2Ambjent Zyrash, Bllok - Foto 3Ambjent Zyrash, Bllok - Foto 4

Përshkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në një nga zonat më të preferuar të Tiranës, në Bllok. Ndodhet në katin e 3 banim të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe prej 37 m2. Ambjenti ka kubaturë të rregullt, organizim të mirë dhe gjithashtu disponon një ambjent gatimi, një tualet dhe një ballkon dhe jepet me qera për zyra, ambjent kursesh apo cfardolloj biznesi.

Nuk ka tag

84 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 84259b01a1e204f0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total