Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

550 €

Ambjent, Zogu i Zi

  • Adresa: Zogu i zi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 50 ditë, 4 orë
img_2775
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet në një zonë të frekuentuar në Tiranë, te Zogu i Zi. Gjëndet në katin e dytë të një pallati me sipërfaqe prej 60m2. Ka organizim të mirë të ambjenteve me kubaturë të rregullt. Disponon dy dhoma të bollshme dhe nje tualet. Është opsion mjaft i mirë për zhvillimin e një klinike apo cfarë do lloj biznesi pasi ka pamje nga rruga.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

231 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 86458bd5a873a3d4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total