Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

6,200 €

Ambjent Unaza E Re

  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355697520678
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 34 ditë, 6 orë
18191209_10206698266014856_42262902_n
Ambjent Unaza E Re - Fotografia 1Ambjent Unaza E Re - Fotografia 2Ambjent Unaza E Re - Fotografia 3

Përshkrim

Disponojme nje ambjent me hapesire te bollshme ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar,ne zonen e 2 Rotondove ne Unaze te Re.Ambjenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 1551.6 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me punime cilesore.Ambjenti eshte mjaft i pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve.Per ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 116 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 862592c27cc222a3

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total