Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,500 €

Ambjent Te Selvia

  • Adresa: Selvia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 31 ditë, 5 orë
18698903_10158735027400367_920571514_o
Ambjent Te Selvia - Fotografia 1Ambjent Te Selvia - Fotografia 2Ambjent Te Selvia - Fotografia 3Ambjent Te Selvia - Fotografia 4Ambjent Te Selvia - Fotografia 5Ambjent Te Selvia - Fotografia 6Ambjent Te Selvia - Fotografia 7Ambjent Te Selvia - Fotografia 8Ambjent Te Selvia - Fotografia 9

Përshkrim

Disponojmë ambjent në një zonë tepër të preferuar dhe të frekuentuar. Ambjenti ndodhet tek Selvia në një qender biznesi me punime cilësore perkatesisht në katin 5 dhe në katin 6,me hyrje të dedikuar, pozicion strategjik me pamje nga rruga,pamje panoramike ne 360 grade te qytetit, është totalisht i investuar, i veshur me fasadë xhami me palosje, me spote ndricimi, i patinuar dhe dysheme e shtruar me parket. Ambjenti disponon gjithashtu edhe verandën e bollshme prej 220 m2 në katin e gjashtë.Kati i pestë është i pajisur me urë termike të fasadës së xhamit e cila bën te mundur izolimin akustik dhe termik dhe mund të përdoret për depo apo restorant dhe gjithashtu ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambjenti jepet me qera në nivelet e 10 Euro/me kati i peste dhe 6 Euro /m2 kati i gjashtë. Opsion ideal për investim. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 144 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7395927f03d2d800

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total