Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,900 €

Ambjent Te Myslym Shyri

  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 108 ditë, 3 orë
20773514_10159180183585367_415751480_o
Ambjent Te Myslym Shyri - Fotografia 1Ambjent Te Myslym Shyri - Fotografia 2Ambjent Te Myslym Shyri - Fotografia 3Ambjent Te Myslym Shyri - Fotografia 4

Përshkrim

Ambjenti ndodhet në zonën e Myslym Shyrit, një zonë e preferuar dhe e preferuar. Objekti ndodhet në katin 0, me hyrje të dedikuar , ka një sipërfaqe prej 180 m2 dhe kubaturë të rregullt. Ambjenti është totalisht i investuar,me punime gipsi,i veshur me fasadë xhami 11 metra, me spote ndriçimi,kondicionim dhe i organizuar në mënyrë perfekte për zhvillimin e biznesit. Ambjenti mund të perdoret për shumlloshmeri biznesi si markete, zyra apo tipologji te ndryshme biznesi. Opsion ideal për investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 43 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 418598d96ef5f40a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total