Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

380 €

Ambjent, Shkolla e baletit

  • Adresa: Shkolla e Baletit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 38 ditë, 8 orë
20590476_10159028641375368_1715201040_o
Ambjent, Shkolla e baletit - Foto 1Ambjent, Shkolla e baletit - Foto 2Ambjent, Shkolla e baletit - Foto 3

Përshkrimi

Ambjenti është I pozicionuar në një zone shumë të mire dhe të zhvilluar jo shumë larg qendra e Tiranës. Ndodhet në katin e parë, buzë rruge të një e pallati të ri të sapo përfunduar m sipërfaqe totale 70 m2. Në organizimin e brendshëm përbëhet nga një amjent dhe një tualet . Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 415982d8f496c08

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total