Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

526,000 €

Ambjent, Rruga Sami Frasheri

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 16 ditë, 21 orë
19970578_10208179872329341_253237887_n

Përshkrimi

Ambjenti ëshë I pozicionuar në një zonë të ferukentuar dhe mjaft të preferuar te Rruga “Sami Frashëri” pranë shkollës “Petro Nini Luarasi”.Është I pozicionuar në katin e parë dhe ka një sipërfaqe të bollshme prej 219 m2. Në brendësi është I përbërë nga një ambjent dhe tre tualete, aktualisht shërben si ambjent për zyra. Ambjenti ka dokumentacion të rregullt hipotekor Për më tepër na kotaktoni.

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 59659675852b495e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total