Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

180,000 €

Ambjent , Rruga Ndre Mjeda

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Ndre Mjeda
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696689647
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 18/11/2017 11:34
  • Skadon: 55 ditë, 18 orë
Ambjent , Rruga Ndre Mjeda - Foto 1Ambjent , Rruga Ndre Mjeda - Foto 2Ambjent , Rruga Ndre Mjeda - Foto 3

Përshkrimi

Disponojmë ambjent në një zonë të mirë dhe të frekuentuar, tek Rruga Ndre Mjeda, pranë Kompleksit Magnet. Ambjenti ndodhet në katin 1, ka sipërfaqe totale prej 74 m2 dhe në katin -1 disponon një ambjent me sipërfaqe 74 m2, me hyrje të dedikuara, totalisht i investuar, me spote ndricimi dhe me sistem aspirimi dhe kondicionimi. Ambjeni ka lokacion shumë të favorshëm për local dhe është i pajisur me çertifikatë pronësie.

Nuk ka tag

179 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 100059d38a58ade09

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total