Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

380 €

Ambjent, Rruga Muhamet Gjollesha

  • Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696689647
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 182 ditë, 1 orë
21284342_10210281839948837_1534459_o
Ambjent, Rruga Muhamet Gjollesha - Fotografia 1Ambjent, Rruga Muhamet Gjollesha - Fotografia 2Ambjent, Rruga Muhamet Gjollesha - Fotografia 3Ambjent, Rruga Muhamet Gjollesha - Fotografia 4Ambjent, Rruga Muhamet Gjollesha - Fotografia 5Ambjent, Rruga Muhamet Gjollesha - Fotografia 6

Përshkrim

Disponojmë ambjent në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, buzë rruge, pranë Neranxit, tek Rruga Muhamet Gjollesha. Ambjenti ndodhet në katin e 1, ka një sipërfaqe të brendëshme prej 70 m2, ndodhet në pozicion strategjik,buzë rrugës kryesore, është totalisht i investuar, i veshur me fasadë xhami, i patinuar dhe dysheme e shtruar me pllaka. Ambjenti gjithashtu disponon një tualet. Ambjenti mund të përdoret për zyra, klinike dentare apo çfardolloj biznesi tjetër. Opsion ideal për investim.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 129 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 85159ad1792e7bda

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total