Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

87,000 €

Ambjent, Rr Siri Kodra

  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rr. Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 55 ditë, 12 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë ambjent me sipërfaqe të bollshme dhe pozicionim të mire në Rr. Siri Kodra. Ambjenti është në katin e parë të një kompleksi të ri. Ka fasadë xhami me pamje nga rruga dhe hyrje me shkallë. Objketi është i ndarë me gipse, dhe spote ndricimi. Disponon një tualet. Lokacion mjaft të mirë për biznese të ndryshme.

Nuk ka tag

1955 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 79857e65390ec1a1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total