Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,500 €

Ambjent, prane stadiumit Qemal Stafa

  • Adresa: prane Stadiumit Qemal Stafa
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar në: 21/09/2017 16:12
  • Skadon për: 26 ditë, 8 orë
Ambjent, prane stadiumit Qemal Stafa - Fotografia 1Ambjent, prane stadiumit Qemal Stafa - Fotografia 2Ambjent, prane stadiumit Qemal Stafa - Fotografia 3Ambjent, prane stadiumit Qemal Stafa - Fotografia 4Ambjent, prane stadiumit Qemal Stafa - Fotografia 5

Përshkrim

Disponojmë‰ dyqan me që‰ra me lokacion ideal pranë‰ Coin, një‰ zonë‰ e mirë‰ dhe e frekuentuar. Sipë‰rfaqe e bollshme prej 70 m2 dhe një‰ tualet. Ambjenti ë‰shtë‰ totalisht i investuar,me spote, ndricim dhe i gatshë‰m pë‰r punë‰. Opsion ideal pë‰r zyra apo pë‰r të‰ ndë‰rtuar biznesin tuaj . Jepet me qera per 1500 euro/Muaj.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 224 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 990580615c60406a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total