Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

98,000 €

Ambjent per aktivitet tregtar/sherbimi

  • Çmimi/m²: 1600
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Vasil Shanto, prane KESH
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 60 28 971
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi
  • Postuar: 15/11/2017 17:51
  • Skadon: 85 ditë, 15 orë
20171115_122226
Ambjent per aktivitet tregtar/sherbimi - Foto 1Ambjent per aktivitet tregtar/sherbimi - Foto 2Ambjent per aktivitet tregtar/sherbimi - Foto 3Ambjent per aktivitet tregtar/sherbimi - Foto 4

Përshkrimi

Super Okazion. Shitet ambjent i gatshem per biznes, i sapo perfunduar, me sip. 61.25 m2 me Hipoteke. I pershtatshem per bar kafe, farmaci, klinike, parukeri, dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter.

Nuk ka tag

154 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2555a0c5371cd9c0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total