Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Ambjent per aktivitet tregtar/sherbimi te Vasil Shanto. Shitet

  • Çmimi/m²: 1300
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rr. "Viktor Eftimiu" prane KESH-it, blloku Vasil Shanto, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 60 28 971
  • Specifikimet: Me hipotekë, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi
  • Postuar: 28/06/2017 13:19
  • Skadon: 40 ditë, 3 orë

Përshkrimi

SUPER OKAZION: SHITET PER AMBJENT TREGTAR DHE/OSE SHERBIMI
Buze rruges kryesore tek KESH-i, te blloku Vasil Shanto shitet ambjent me siperfaqe 61.25 m2 me 7.5 balle buze rruges kryesore, adapt per dyqan. Ambjenti eshte me dokumenta te rregullta (Hipoteke), me leje per rikonstruksion nga Bashkia Tirane dhe te rivleresuar sefundmi ne 2017. Hapesira te mjaftueshme parkimi afer subjektit per shitje. Çmimi 80.000 Euro i diskutueshem.

Nuk ka tag

46 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2585953903330c25

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total