Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

200 €

Ambjent. Kopshti Zoologjik

  • Adresa: Kopshti Zoologjik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar në: 21/09/2017 16:11
  • Skadon për: 7 ditë, 6 orë
14456938_10206132746592477_1721619628_o
Ambjent. Kopshti Zoologjik - Fotografia 1Ambjent. Kopshti Zoologjik - Fotografia 2

Përshkrim

Disponojmë ambjent me qera, në një zonë mjaft të frekuentuar , te Kopshti Zoologjik, Rr. Bilal Sina. Ka hapsirë prej 44m2. Objekti është I ndarë në dy ambjente të vecanta dhe i shtraur me parket. Ambjenti disponon nje tualet. Pozicioni strategjik i lejon shfrytezimin për çfarëdolloj biznesi. Opsion ideal për investim. Ambjenti marketohet edhe për shitje në vlerën prej 950 Euro/m2

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 205 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 41057eceac9ea207

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total