Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

300 €

Ambjent, Komuna e Parisit

  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar në: 21/09/2017 16:12
  • Skadon për: 8 orë, 47 minuta
13565594_10205566514797036_1338066644_n
Auto-SkicëAmbjent, Komuna e Parisit - Fotografia 2

Përshkrim

Disponojmë ambjent me qëra, me një sipërfaqe prej 70m2 në një zonë të prëferuar, tek Kompleksi Kika 2 , Komuna e Parisit. Totalisht i investuar, i patinuar, dysheme e shtruar me pllaka dhe shumë ndricim. Pozicion strategjik e lejon shfrytezimin për zyra apo cdo lloj biznesi. Opsion ideal për investim. Është i orientuar drejt jug-perëndimit dhe dokumentacion të rregullt hipotekor.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 286 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 12857e3d039cb955

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total