Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Ambjent, Komuna E Parisit

  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 56 ditë, 17 orë
22053374_10208671230492988_1257246575_n
Ambjent, Komuna E Parisit - Foto 1Ambjent, Komuna E Parisit - Foto 2Ambjent, Komuna E Parisit - Foto 3

Përshkrimi

Disponojmë ambjent me qera tek “Komuna e Parisit ”. Pozicioni I tij startegjik e bën të favorshëm për zhvillimin e disa bizneseve si psh call center,zyra,restorant etj. Ambjneti është I pozicionuar në katin e parë buzë rruge dhe ka një sipërfaqe të bollshme prej 463 m2. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Nuk ka tag

75 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 99659cd02c89e966

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total