Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Ambjent, Komuna e Parisit

  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 14 ditë, 10 orë
19814328_10158887577960368_2016804310_o (1)
19883463_10158887577790368_1487722784_nAmbjent, Komuna e Parisit - Foto 2

Përshkrimi

Ambjenti ndoshet në një zone shumë të preferuar dhe të zhvilluar, tek Komuna e Parisit përballë Kristal Center. Gjendet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 161 m2. Ambjenti ndodhet në afërsi të rrugës, aktualisht është I përshtatur për lokal. Në brendësi përbëhet nga një ambjent dhe një tualet.

Nuk ka tag

96 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 35596390e376d2f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total