Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Ambjent duplex, Komuna e Parisit

  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 42 ditë, 4 orë
Auto-Skicë
20623902_10208355568601638_1509741020_n

Përshkrimi

Pastiçeria është e pozicionuar në një zone mjaft të frekuetuar, Komuna e Parisit. Ndodhet në katin e parë, buzë rruge me sipërfaqe totale prej 100 m2. Është një punë e ngritur prej dhjetë vitesh. Biznesi shitet bashkë me çdo pajisje,linjë prodhimi dhe shitjeje, aktualisht ëhstë në gjendje pune. Vlera e Shitjes është 55000 euro. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

58 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4135985a45de5214

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total