Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150,000 €

Ambjent, Brryl

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Brryli
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 16 ditë, 9 orë
7e8f206b-6ee7-a188-a77a-88b3e26c442a
485873e9-d130-5347-b1f8-810250bb6805Ambjent, Brryl - Foto 2Ambjent, Brryl - Foto 3Ambjent, Brryl - Foto 4

Përshkrimi

Ambjenti është I pozicionuar në katin e dytë në një zone mjaft të frekuentuar tek Brryli. Fasada prej 10 metrash përgjatë unazës e bën lehtësisht të evidentueshëm. Në brendësi përbëhet nga dy ambjente përkatësisht 55 m2 dhe 15 m2 tualeti dhe ballkoni, me sipërfaqe totale prej 80 m2. Rifiniturat janë të gjitha të reja dhe me material cilësor. Dritaret janë me tre xhama që sigurojnë ndriçim natyral dhe izolim maksimal termik dhe akustik. Rrjeti hidrik,elektrik dhe ai kompjuterik është bashkëkohor. I përshtatshëm per zyrë ose klinikë I pajisur me sistem ndriçimi led dhe sistem kondicionimi.

Nuk ka tag

58 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 72859639dce9dc19

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total