Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,912,000 €

Ambjent, Bllok

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga Abdyl Frasheri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Specifikimet: Me hipotekë, Pranë qendrës
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 41 ditë, 21 orë
20562607_10208343042808501_56469044_n

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet ambjenti është shumë e favorshme për zhvillimin e çdo lloj biznesi dhe mjaft e frekuentuar, në bllok tek rruga Abdyl Frashëri. Ambjenti është I pozicionuar në katin e parë të një ndërtese të re me siperfaqe të bollshme prej 239 m2. Aktualisht është I dhënë me qera dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

60 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5035982def88ebcb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total