Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

5,000 €

Ambjent, Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355685518113
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 22/09/2017 16:38
  • Skadon për: 65 ditë, 10 orë
19238779_1485300224868217_372951621_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrim

Disponojmë ambjent në një nga zonat më të preferuara të qytetit, në Bllok, pranë Tëin Towers. Ambjenti ndodhet në katin 0 në pozicion strategjik me pamje nga rruga, ka një sipërfaqe prej 66 m2, me hyrje të dedikuar, i investuar, i veshur me fasadë xhami, i patinuar dhe dysheme e shtruar me pllaka. Ambjenti disponon një tualet dhe është i pajisur me çertifikatë pronësie. Ambjenti mund të përdoret për çfardolloj biznesi. Opsion ideal për investim.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 125 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 14059550c186fcc1

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total