Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Ambjent Biznesi, Unaza e Re

  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 37 ditë, 11 orë
12754997_1142669225743244_1983629327_o_3
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne nje pozicion strategjik ne zonen e Unazes se Re. Punime cilesore dhe organizim fantastik per te zhvilluar biznesin tuaj. Tavane te punuara bukur me shume ndricim, pjesa e lokalit qe sheh nga rruga e veshur me fasade xhami me rreshqitje, trotuari perpara ambjentit eshte i shfrytezueshem nga qeramarresi dhe ofron mundesi zgjerimi, ka dy tualete dhe depo. Kubature e rregullt. Opsion ideal per te ngritur nje lokal ne zone!

Nuk ka tag

501 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 67157d667a5b3a7e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total