Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 €

Ambjent biznesi ne shitje, pallati te ri afer kryqezimit te Cerrikut, Elbasan

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Perballe shkolles De Rada
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0692502886
  • Specifikimet: Vend parkimi
  • Postuar: 09/10/2017 21:38

Përshkrimi

Shes ambjent biznesi ne katin perdhes te nje pallati te ri afer kryqezimit te Cerrikut , perballe shkolles De Rada. Lokali eshte 60 metra katror dhe ka gjithashtu gati 90 metra katror hapersire perpara. OKAZION.

Nuk ka tag

280 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 37359dbc5cf7b49d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total