Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

750 €

Ambjent biznesi me qira

  • Adresa: Garda
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697697193
  • Postuar: 08/12/2018 17:42
IMG_5041
IMG_5050IMG_5046IMG_5048

Përshkrimi

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe totale prej 110m2, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, tek Garda . Ambjenti eshte i tipit duplex, i mirembajtur dhe i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Ambjenti ndodhet ne katin e pare, buze rruges kryesore. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. 0697697193

Nuk ka tag

60 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8445c0b91f5ae82b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total