Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200 €

Ambjent biznesi me Qira, 45m2 Vollga, Durres

  • Adresa: rruga Taulantia
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0674000105
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 07/01/2018 06:37
Foto 3

Përshkrimi

Jepet me qera ambient biznesi 45m2, Vollga, Durres, shume prane rruges kryesore, mbrapa extra market.
Ambienti i pershtatshem cdo lloj aktiviteti, per zyre, kurse, noter, dyqan, lokal, me kuadrature te rregullt, WC, uje drita. edhe 20m2 verande e shfrytezueshme para dyqanit.
Ne rikonstruksion e siper per lyerje dhe pastrim.
Cmimi 200 Eur ne muaj

Nuk ka tag

99 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1295a32db6510231

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total