Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

430 €

Ambjent 430m2 ne rrugen Transballkanike 1 euro per m2

  • Adresa: Rruga Transballkanike ,Vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355696670629
  • Postuar: 20/01/2018 20:48
  • Skadon: 50 ditë, 5 orë
12516517_10206608512346120_910555496_n
12528095_10206608512186116_929252029_n (1)10178256_10206608512666128_540458477_n12476216_10206608512066113_898865420_n12540497_10206608512866133_1828962524_n13147857_1275844452444885_5627494982296515068_o

Përshkrimi

Zona/Rruga : Transballkanike

Jap me qera ambjent me nje siperfaqe 430 m/2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Transballkanike ne vijen e pare.
Pallati eshte i njejte ku ndodhet edhe AZA Electronics. Ambienti nuk ka pamje nga rruga kryesore dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme ,si zyra,dyqan,si dhe aktivitete te tjera.E gjithe siperfaqja eshte pa ndarje me mure gje qe e favorizon per perdorime te ndryshme.

Per cdo pyetje apo informacion jeni te lutur te na kontaktoni si me poshte:

Tel. : 00355696670629
Email: arto891@web.de

Nuk ka tag

2453 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 969569236b78147a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total