Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,200 €

Ambiente per zyra me qera ne zonen e Bllokut.

  • Adresa: Rr. Ibrahim Rugova, Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 20 ditë, 19 orë
1
23456

Përshkrimi

Jepen me qera zyra me siperfaqe 150m2 ne zonen e Bllokut, ne Rr. ” Ibrahim Rugova”. Zyrat ndodhen ne kat te 6-te te nje pallati te ri ne perdorim per banim dhe zyra njekohesisht. Siperfaqa eshte e ndare ne 5 ambiente, 1 depo, 2 tualete dhe ballkon. Ambientet jane te shtruara me parket, jane te pajisura me sistem kondicionimi. Ka hapesira te bollshme dhe funksionale per sherbime te ndryshme biznesi. Ndodhen ne nje zone elitare te Tiranes. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ030817-01

Ambiente per zyra me qera ne zonen e Bllokut.

Nuk ka tag

101 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 66359883a12ece5e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total