Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

61,300 €

Ambiente komerciale ne shitje prane Stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 43 ditë, 23 orë
IMG_5951
IMG_5956D04-page-001D06-page-001D07-page-001D10-page-001D11-page-001D12-page-001D08-page-001

Përshkrimi

Ambiente komerciale ne shitje prane stacionit te trenit shume afer bulevardit Zogu i Pare. Ne total jane 7 ambiente me siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 30m2 e deri ne 168 m2 si dhe cmime te ndryshme. Jane te vendosura ne katin zero te nje kompleksi te ri te sapoperfunduar, ne nje zone qe po rikonstruktohet dhe qe eshte pjese e planit te zhvillimit te Bashkise se Tiranes. Ambientet jane te gjitha me hipoteke. Per detaje lidhur me cmimet na kontaktoni.

RK050816-25

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5261 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 38057a85e6e0e137

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total