Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3 €

Ambiente komerciale me qera ne Misto Mame

  • Adresa: Misto Mame
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 23 ditë, 17 orë
planimetria e katit perdhe ( misto mame)

Përshkrimi

Ambiente komerciale me qera ne zonen e Misto Mames, Tirane. Ambientet ndodhen ne katin perdhe, siperfaqet jane te ndryshme dhe shkojne ne rreth 650 m2, cmimet nisin nga 3 euro/m2 deri ne 5 euro/m2.

Na kontaktoni per detajet dhe viziten ne prone.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

637 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 37657a07bcbe3d20

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total