Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,800 €

Ambiente komerciale me qera ne Bllok

  • Adresa: Rr. Brigada VIII ,Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 27 ditë, 21 orë
1
2345

Përshkrimi

Jepen me qera ambiente komerciale ne zonen e Bllokut, Rr. “Brigada e VIII”. Ambientet ndodhen ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Jane te pajisura me fasade xhami te jashtme, ka hapesira te bollshme dhe funksionale per cdo lloj sherbimesh apo aktivitetesh te ndryshme biznesi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ100817-01

Ambiente komerciale me qera ne Bllok

Nuk ka tag

98 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 760599198fe25de3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total