Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

298 €

Ambiente biznesi me qera ne rrugen Shkoder-Koplik

  • Adresa: Perballe kompleksit Zmijani
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Me afat të gjatë, Në periferi
  • Postuar: 08/08/2017 19:38
  • Skadon: 44 ditë, 9 orë
1
23456789

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qera ambientet e një ndertese III katëshe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik dhe sipërfaqe totale ndërtimi prej 860m² të ndarë në:
– 180m² magazine (-1)
– 180m² kati përdhe (0)
– 250m² kati I-rë
– 250m² kati II-të

✔️ Cilësi të kësaj prone:
– Ndërtuar vitet e fundit me kushtet më bashkohore.
– Dritare dopio-xham termike (kundër temperaturave).
– Çdo kat gëzon ballkonin personal.
– Çdo kat është i pajisur me nga tre tualete.
– Oborr i rrethuar që mund të shfrytëzohet si parking.
– Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe mundëson vizibilitet nga të dy krahet e rrugës.
– Ndërtesa është ideale për tu shfrytezuar si: klinikë private, showroom, shkollë, zyra etj.

🏷️Çmimet për çdo kat vijojnë si më poshtë:
– Kati përdhe [40’000 lekë te reja]
– Kati I-rë [70’000 lekë te reja]
– Kati II-të [ 70’000 lekë te reja]

🔈*NË RAST SHFRYTËZIMI TË TË GJITHË GODINËS, ÇMIMI DISKUTOHET SIGURISHT DUKE MARRË PARASYSH KUSHTET DHE KOHËZGJATJEN E KONTRATËS SË QERASË*🔈

Të interesuarit mund të na kontaktojnë ne këta numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
📞+355 22 247570
ose ne adresen tone te e-mailit:
📧 sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

45 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 415989f719377c8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total