Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Ambient zyrash me qera ne Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 37 ditë, 22 orë
1
2345

Përshkrimi

Jepet ambient zyrash me qera ne Bllok. Zyrat ndodhen ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri me pamje nga rruga kryesore. Ne total jane 4 zyra te gjitha te mobiluara dhe te mirembajtura me kushte bashkekohore. Gjithashtu ambientet jane te pajisura me sistem kondicionimi. Ekziston mundesia per ndarjen e zyrave, qe do te thote dhenia e hapsires se deshiruar duke permbushur keshtu kerkesat tuaja.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi total per te gjithe ambientin eshte: 1000 euro/muaj, i negociueshem (bruto).

RK190117-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

290 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6645889edef51d80

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total