Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

370 €

Ambient Rr. Mine Peza – Rr KRYESORE 46m2 3.5m lartesi – FASADE TE GJERE, Rruge me Super Levizje

  • Adresa: rruga mine meza
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 10/01/2018 06:08
df3
df1df2df4df5df7

Përshkrimi

Jepet me qera Ambient ne rruge kryesore me super levizje , Mine Peza, me cmim te arsyeshem , 370 euro.

-Ambienti ndodhen ne nje nga rruget me me levizje ne zone.
-Ambienti fasade te gjere dhe me xham.
-Lartesia eshte shume e madhe 3.5 metra ( Qe mund te kthehet dhe ne dupleks).
-Tualet
-Magazine
-46m2
– Trutuari para eshte shume i gjere
– Mundesi PARKIMI
– Zone super e SIGURTE ( Shume afer stacionit te policise)
-Prane Institucioneve, qendres, faciliteteve.

-Cmimi: 370 Euro (i padiskutueshem)
Tel ose whats app: 0692238499

Nuk ka tag

454 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 9005a552b653f111

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total